Co myślisz?

  Kochani, ponieważ tak wiele się tworzy nowych blogów nt 2012 i właściwie większość wzniesieniowych tematów już została poruszona w licznych przekazach, chciałabym zmienić odrobinę sposób mojej działalności:

1. Pragnę publikować nie więcej niż 5 przekazów tygodniowo, tych najnowszych i tych, które maj
ą coś nowego, albo wyjątkowo ciekawego do powiedzenia.
 

2. Moja współpraca z GC i Luisą będzie bardziej sporadyczna niż dotychczas.
 

3. Będę brała w każdym tygodniu 2 dni wolnego od poczty, edytowania, publikowania przekazów i moderowania komentarzy.  Czas ten jest mi potrzebny na skupienie się na swoim własnym rozwoju duchowym. 
 

4.  Ze względu na powtarzający się materiał nie będę już tłumaczyć ani publikować Sheldana i Montiego (tu mogę czasem zrobić wyjątek na szczególnie informacyjny i wyjątkowy materiał)
 

5.  Nie będę zamieszczać tez moich propozycji do tłumaczeń na blogu T. Sugestie jednak mogę przesyłać prywatnie.

6.  Chętnie będę publikować niektóre przekazy z innych blogów, jednak problemem są te, które wymagają edycji, ponieważ gdy są one już wcześniej publikowane bez edycji, moja lub innego edytora praca wydaje się na marne, gdyż  czytelnicy już drugi raz nie czytają przekazów nie oczekując żadnych zmian.  Pragnę utrzymać nasz blog o jak najwyższej jakości z szacunkiem i miłością dla Wzniesionych Mistrzów, naszej Rodziny Gwiezdnej i i czanelerów.

7.  Lista tłumaczy poniżej jest dla tych aktywnych, którzy chcą nadal współpracować z T-2012. 

Zawsze z wielką wdzięcznością za Wasz niestrudzony wkład    -- Krystal           
 ----------------------------
Jak robić wpisy i poprawki na blogu?

Kliknij na 'nowy wpis' na gorze po prawej stronie, wpisz lub wklej tekst i kliknij na 'opublikuj stronę' poniżej tekstu.

Jeśli chcesz zrobić edycję swojego wpisu w późniejszym czasie, kliknij na ołówek pod tekstem, zrób poprawkę i kliknij na 'opublikuj stronę' poniżej tekstu.

Na gorze jak klikniesz na 'projekt' są inne opcje do przejrzenia.  Trzeba trochę pospacerować po blogu i wszystko zrobi się jasne.  Kazdy błąd można łatwo poprawić :)  życzę miłego zwiedzania :)  - K

Aby zrobić wpis na stronie np"co myślisz" otwórz te stronę kliknij na ołówek, wpisz/wklej swój tekst i opublikuj